Tinklalapyje hotelsmilga.lt yra naudojami slapukai (angl. Cookies) svetainės funkcionalumo, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą išreiškiate savo sutikimą su slapukų rinkimu hotelsmilga.lt slapukų politika Sužinokite daugiau. Sutinku

Apie įmonę ir Kėdainius

„Smilga“ *** - tai vienas pirmųjų ir didžiausias (beveik 1500 kw/m.) viešbutis Kėdainių senamiestyje, prie Nevėžio upės, tarp Senosios ir Didžiosios Rinkos aikščių; Radvilų mauzoliejaus, Šv. Juozapo ir Šv. Jurgio bažnyčių, trijų žydų sinagogų. Mažas šeimos verslas įsteigtas 2006 metais, o UAB JUANI pavadinimą įgavo  viešbučio "Smilgos" įkūrėjų vardų pagrindu: JUlija ir ANIcetas.

Aplankykite vieną iš septynių Lietuvos valstybės saugomų senamiesčių, pasivaikščiokite upės pakrante iki pležo, paskanaukite lietuviškų, žemaitiškų didikų Radvilų ar žydiškų patiekalų, atsipalaiduokite viešbučio SPA ir likite jaukiai nakvynei.

Misija:
• Teikti paslaugas visapusiškai tenkinant klientų lūkesčius.
Tikslai:
• Nuolat plėsti paslaugų įvairovę orientuojantis į darnaus turizmo principus.
Vizija:
•  Išlaikyti lyderio poziciją teikiant kokybiškas paslaugas.

Palaikome darniojo turizmo principus - efektyviai naudoti ir tausoti gamtos ir kultūros išteklius, nepirkti nereikalingų/perteklinių daiktų.
-Senus baldus pervelkame ir remontuojame vietinio smulkiojo verslo pagalba prikeldami antram gyvenimui. Visiškai netinkamus daiktus atiduodame utilizuoti arba dovanojame.
-Kambariuose elektros energijos valdymo kortele sistema.
-Rūšiuojame šiukšles.
-Viešbučio kieme sodiname augalus, patalpose auginame gėles.
-Pusryčius tiekiame kiekvienam asmeniškai leisdami pasirinkti, taip išvengiame maisto švaistymo.
-Klientą informuojame dėl maisto pertekliaus.
-Dėkingi, jei klientui užtenka keisti rankšluosčius ir patalynę kartą per savaitę esant ilgai viešnagei. Primename, jog retesnis skalbimas mažina energijos sąnaudas ir neigiamą įtaką gamtai.
-Naudojame elektros energiją tausojančias lemputes.
-Puoselėjame kultūrų pažinimą per žydiškų, didikų Radvilų ir žemaičių valgių degustacijas su gido pasakojimais.
-Palaikome piligrimus, žygeivius ir dviratininkus.
-Bibliotekoje žmonių padovanotos nebereikalingos knygos.

Tai tik keletas pavyzdžių, bet mes tikime, kad tvariojo turizmo principų laikymasis sudarys kiekvienam klientui galimybę pagalvoti apie tai, ką paliksime ateities kartoms. Kviečiame visus naudoti išteklius efektyviai ir tausoti gamtą, t.y. draugiškai ir atsakingai.

Apie Kėdainius

Kėdainiai – Vidurio Lietuvos miestas abipus Nevėžio upės, 51 km į šiaurę nuo Kauno. Kėdainiuose į Nevėžį įteka Dotnuvėlė, Smilga bei Obelis. Miestas rašytiniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėtas 1372 m. Pasak legendos, Kėdainių pavadinimas yra kilęs iš turtingo pirklio Keidangeno, atvykusio iš Kuršo ir įkūrusio nedidelį žvejų kaimelį, vardo. Nuo XV a. vidurio čia ėjo prekybos vieškeliai iš Vilniaus į tuo laiku svarbų Žemaitijos centrą Raseinius ir iš Kauno į Rygą bei Šiaulius. plačiau...
 

instagram.com/Smilga_Kedainiai_Lietuva/
FB