Tinklalapyje hotelsmilga.lt yra naudojami slapukai (angl. Cookies) svetainės funkcionalumo, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą išreiškiate savo sutikimą su slapukų rinkimu hotelsmilga.lt slapukų politika Sužinokite daugiau. Sutinku

Privatumo politika

Slapukai

hotelsmilga.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies) – tam tikra mažos apimties informacija, kuri yra siunčiama ir įdiegiama Jūsų kompiuteryje.

Mes laikome, kad hotelsmilga.lt lankytojai naudodamiesi svetaine sutinka, kad slapukai būtų naudojami. Šį sutikimą svetainės lankytojas gali bet kada atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau tokiu atveju tam tikros svetainės funkcijos gali neveikti.

Slapukai hotelsmilga.lt įprastai yra naudojami siekiant atpažinti svetainės lankytojus, vesti svetainės lankomumo statistiką bei lankytojo naudojimąsi svetaine padaryti greitesnį ir patogesnį.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad hotelsmilga.lt slapukai gali būti kuriami naudojantis kitų interneto svetainių analitikos paslaugų teikėjų paslaugomis: "Google Analytics", "Google Maps", "Facebook", "Skype", matterport.com (restorano 3D prezentacija).

hotelsmilga.lt pasilieka teisę keisti slapukų politiką, be jokio išankstinio pranešimo. Šie pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo svetainėje dienos.

instagram.com/Smilga_Kedainiai_Lietuva/
FB